Nowości Maszyny Budowlane i Budownictwo

Trzy nowe modele minikoparek Caterpillar wchodzą na rynek !

Trzy nowe modele minikoparek  Caterpillar wchodzą na rynek  !

Nowości Maszyny Budowlane i Budownictwo
Caterpillar

ECI - 30/01/2013 16:35:48

autorstwa Magda RENAULD


2.5 0

Seria D mini-koparek Caterpillar rozszerza się o nowe modele:  301.7D, 302.2D i 302.4D. Waga nowych mini-koparek oscyluje między 1,6 i 2,5 tony przy mocy 13,2KW. Punkty, które należy podkreślić w tych sprzętach budowlanych Caterpillar to nowe funkcje i łatwość utrzymania jak również wygoda operatora.

Hydrauliczne mini-koparki o wielu funkcjach

Kompaktowe, nowe mini-koparki Caterpillar serii D mogą być z łatwością transportowane w samochodzie ciężarowym jak również w przyczepie. Co do maksymalnego udźwigu koparka 302.2D jest najbardziej wydajna. Wszystkie nowe mini-koparki Caterpillar są wyposażone w lemiesze, które same dostosowują się do terenu i tym samym ułatwiają jego oczyszczanie.

Utrzymanie tych mini-koparek hydraulicznych jest również ułatwione : tylko 500 godzin między smarowaniami łożysk i wymianą oleju. W dodatku wymiana oleju w obiegu hydraulicznym odbywa się co 3000 godzin.

Caterpillar zajmuje się operatorami

Siedzenie operatora w nowych mini-koparkach Caterpillar jest dostępne z dwóch stron. W środku, wyposażenie zapewnia dobre warunki pracy kierowcy : ogrzewanie, odladzanie, wentylacja, przednia szyba dopasowana do dachu mini-koparki Caterpillar  i radio.

Newsletter Europa-Maszyny.pl