Nowości Maszyny Budowlane i Budownictwo

Nowa koparka gąsienicowa Liebherr R920 Compact

21/10/2016 17:16:33
ECI - 21/10/2016 17:16:33 - autorstwa
Nowości Maszyny Budowlane i Budownictwo

Koparka gąsienicowa Liebherr R920 zaprezentowana po raz pierwszy na targach Bauma 2016 jest wreszcie dostępna na rynku. Najnowszy model został stworzony specjalnie do prac w wąskich przestrzeniach miejskich. Można ją łatwo dostosować do innych akcji dzięki szerokiej gamie akcesoriów.

Nowa koparka gąsienicowa Liebherr R920 Compact

Idealna koncepcja dla małych przestrzeni

Ciężar koparki  gąsienicowej R920 Compact  w trakcie funkcjonowania to 19 ton. Silnik posiada moc  136 KM (100 kW) i spełnia wymogi normy ekologicznej Phase IV. Koparka Compact R 920 posiada krótki tylny zasięg  1,85m dla ułatwienia pracy w małych przestrzeniach.

Koparka R920 : wygodna kabina i bezpieczeństwo

Marka precyzuje, że kabina najnowszej koparki  Compact posiada certyfikację ROPS. Gwarantuje ona, że maszyna jest w stanie chronić operatora w przypadku przewrotu maszyny. Konstruktor przewidział również wyjście awaryjne przez tylną szybę.

Co do wygody operatora, Liebherr stworzył miejsce pracy klimatyzowane i przestronne. Ekran dotykowy 7-calowy HD jest zainstalowany bezpośrednio wewnątrz kabiny. W ten sposób kierowca może otrzymać wszystkie informacje , które są mu potrzebne w trakcie wykonywania operacji. W kabinie znajduje się również dodatkowa skrzynia do porządkowania.

Innowacyjne wyposażenie i łatwość konserwacji

Nowa koparka od  Liebherra jest wyposażona w liczne opcje i wyposażenia jak na przykład podwozie w formie X. To podwozie jest mocne, wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu . Istnieją liczne możliwości połączenia podwozia i lemiesza poziomującego. Liebherr proponuje duży panel wyposażeń aby zagwarantować wszechstronność swoich maszyn i jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klienta.

 

 

 

Komentarze

Aktualności na bieżąco

Prosimy czekać...