Targi & Wydarzenia

Pozytywny wynik targów Bauma Chiny 2016

02/01/2017 15:24:47
ECI - 02/01/2017 15:24:47 - autorstwa
Targi & Wydarzenia

Osma edycja targów Bauma odbyła się od 22 do 25 listopada 2016 roku w Shanghaiu. Zanotowała ona rekord napływu odwiedzających - 170 000 osób. W tym roku liczne chińskie firmy jak również zagraniczne pojawiły się na targach aby zapoznać się z nowościami w zakresie sprzętów budowlanych i kopalnianych.

Pozytywny wynik targów Bauma Chiny 2016

Kluczowe dane tych ważnych targów

Targi te odbyły się na powierzni  300 000 m2 w Międzynarodowym Centrum Targów w  Shanghaju (SNIEC) i trwały 4 dni. To gigantyczne miejsce, które reprezentuje 42 boisk do piłki nożnej, przyjęło 2 953 wystawców ze 149 krajów. Tego roku organizatorzy zanotowali  45% nowych wystawców pochodzących z Azji, Europy i Stanów Zjednoczonych.

 

Targi bardzo satysfakcjonujące dla organizatorów i wystawców

Dyrektor Generalny organizacji Targów, Stefan Rummel jest bardzo zadowolony z rezultatów tegorocznej edycji. Tłumaczy on, że targi potwierdziły swój status lidera w Azji po 14 latach istnienia. Targi te pozwoliły na nawiązanie kontaktów między licznymi wystawcami i odwiedzającymi jak również na zaprezentowanie licznych innowacji z branży  maszyn budowlanych.

Prezydent China Construction Machinery Association precyzuje, że sukces targów odzwierciedla zaufanie jakim darzą wystawcy ekonomię chińską.

Kierownik marketingu grupy  Bauer Equipment, Michael Minsky zareagował na wydarzenie podkreślając, że wyniki tegorocznych targów były naprawdę dobre. Precyzuje on również, że dzięki targom udało mu się nawiązać kontakt z rynkami zagranicznymi takimi jak Australia, Korea, Tajlandia,  Dubaï i Rosja. Te targi, już teraz międzynarodowe, sprawiły przyjemność również dyrektorowi  Sany Heavy Industry. Podkreśla on, że odwiedziny na jego stoisku przekroczyły jego oczekiwania.

Po Chinach, dzięsięć krajów i regionów było obecnych : Korea, Rosja, Malezja, Tajlandia, Indie, Singapur, Tajwan, Indonezja i Australia.

Kolejne targi Bauma w Chinach będą miały miejsce od 27 do 30 listopada 2018 roku.

Komentarze

Aktualności na bieżąco

Prosimy czekać...