Targi & Wydarzenia

Nowe sprzęty Hyundai zaprezentowane na targach SaMoTer 2017 w Veronie

23/01/2017 17:02:29
ECI - 23/01/2017 17:02:29 - autorstwa
Targi & Wydarzenia

Targi odbędą się od 22 do 25 lutego 2017 w centrum targów i wystaw w Veronie, znajdującym się kilka minut od centrum miasta. Podczas tego wydarzenia koreańska marka Hyundai przewidziała prezentację kilka sprzętów budowlanych. Odwiedzający będą mogli odkryć maszyny w Holu 4 na stoisku o wymiarach 1 036 m2.

Nowe sprzęty Hyundai zaprezentowane na targach SaMoTer 2017 w Veronie

Szeroki wybór maszyn budowlanych

Pośród sprzętów zaprezentowanych przez Hyundai znajduje się 12 maszyn do prac budowlanych, 7 wózków podnośnikowych jak również liczne sprzęty do transportu bliskiego. Hyundai skorzysta z wydarzenia aby zaprezentować dwa sprzęty po raz pierwszy na świecie : mini-koparkę  R30Z-9AK i ładowarkę kołową HL975.

Aby wypromować swoje produkty, konstruktor maszyn budowlanych pomyślał o wszystkim. Hyundai przewidział na swoim stoisku taką samą atmosferę i dekorację jak na placach budowy, zaprezentują swoje maszyny w akcji na odtworzonym placu budowy. Co do wózków podnośnikowych , będą one zaprezentowane dzięki animacjom wizualnym. 

 

Strategiczne targi dla Hyundai

SaMoTer pozwolą marce koreańskiej na większą penetrację rynku włoskiego. Alain Worp, dyrektor  HHIE (Hyundai Heavy Industries Europe) chce położyć nacisk na żywotność marki jak również na usługi, które proponuje.

Odwiedzający będą mieć do dyspozycji swoją przestrzeń jak również ekipę całkowicie poświęconą poradom i informacjom dla potencjalnych klientów.

Komentarze

Aktualności na bieżąco

Prosimy czekać...