/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Koparko-ładowarki używane

 335 ogłoszeń koparko-ładowarki używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 16
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki koparko-ładowarka :

JCB, Case, Caterpillar, Komatsu, New Holland, Mecalac, Terex, Volvo
Zdjęcie Koparko-ładowarka

Koparko-ładowarka jest wielozadaniową maszyną budowlaną, która łączy funkcje ładowarki i koparki : jest ona wyposażona w łyżkę czołową i tylną koparkę co pozwala jej na relizację wielu prac.

Zazwyczaj na kołach, koparko-ładowarka może posiadać sztywne lub przegubowe podwozie. Koparko-ładowarka sztywna, wyposażona w koła napędowe jest stabilniejsza i mocniejsza. Koparko-ładowarka przegubowa, rzadziej spotykana, jest łatwiejsza w manewrowaniu. Istnieją również mini koparko-ładowarki do mniejszych prac budowlanych.

Kiedy wyposażenie koparki funkcjonuje, koparko-ładowarka pozostaje w bezruchu. Tylna koparka składa się z wysięgnika, ramienia, drążka i łyżki. Pozwala ona na drążenie w ziemi. Łyżka może zostać zastąpiona różnymi akcesoriami : BRH, świder, chwytak. Z przodu, ładowanie łyżki następuje przez poruszanie się maszyny.

Stworzona w latach 50, koparko-ładowarka jest dziełem firmy JCB, później produkowała ją również Case. Ewolucje techniczne pozwalają na tworzenie coraz wydajniejszych maszyn.

Na Europa-maszyny.pl, znajdź ogłoszenia używanych koparko-ładowarek takich marek jak JCB, Case, Cat, New Holland, Komatsu i Mecalac.

Europa-Maszyny.pl to portal ogłoszeniowy używanych sprzętów robót publicznych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku maszyn budowlanych.


Inne strony grupy :