Minikoparki HG Tech używane
1 ogłoszenie mini-pogłębiarki HG Tech używane
Minikoparka HG Tech nowe Mini Pelle araignée 360
|
Informacje podstawowe
|
|
|---|---|
|
Gwarancja sprzętu
|
|
| Ref. na stronie : | 10473305 |
| Typ | Minikoparka |
| Marka | HG Tech |
| Stan | Nowy |
| Rok | 2026 |
| Kraj | FRANCJA |
Stan sprzętu |
|
|---|---|
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
Łyżka |
|
|---|---|
|
Charakterystyka HG Tech Mini Pelle araignée 3... |
|
|---|---|
| Motogodziny | 1 godziny |
| Ciężar | 0.55 Tony |
| Rok | 2026 |
| Typ | kołowa |
| Rodzaj wysięgnika | Monobloc |
| Typ kabiny | Canopy |
Silnik |
|
|---|---|
| Moc | 10 KM |
| Marka silnika | LONCIN |
| Liczba cylindrów | 1 |
Mini koparka HG Tech
Mini koparka BT500 Bulltrack Loader wyróżnia się swoją kompaktowością, idealna do wąskich miejsc pracy lub wymagających dużej precyzji. Ważąca zaledwie 560 kg, łatwo przemieszcza się w trudnych dojazdach.
Stworzona, aby być ekonomiczna i łatwa w utrzymaniu, BT500 dostarczana jest z kilkoma akcesoriami, takimi jak łyżki i chwytak hydrauliczny. Jej ramie przegubowe oferuje kąt 70° w lewo i w prawo, podczas gdy silnik benzynowy o pojemności 306 cm³ zapewnia wszechstronność w różnych typach prac.
Ta mini koparka ważąca 560 kg jest łatwa w obsłudze i może być transportowana na przyczepie. Wyposażona jest w łyżki, ripper i chwytak do manipulacji. Ramie obrotowe pod kątem 70° z każdej strony pozwala na efektywne prace wzdłuż ścian lub w wąskich przestrzeniach.
Mini koparka pająk HG Tech
Mini koparka pająk 360° HG Tech opiera się na obrotowej wieży, oferującej pełny obrót. Jej kompaktowość i zwinność sprawiają, że jest szczególnie odpowiednia do prac związanych z wykopami rowów, aranżacją krajobrazu lub drenażem.
Wyposażona w silnik Loncin o mocy 10 koni mechanicznych, ta mini koparka może poruszać się po wszystkich rodzajach terenu, niezależnie od tego, czy jest to ogród, las, plac budowy czy przestrzeń rolnicza. Łatwa w obsłudze, dostarczana jest w zestawie do samodzielnego montażu i umożliwia wykopy do głębokości 2,15 metra.