Targi & Wydarzenia

Liebherr obecny na targach z zakresu zarządzania wodami, odpadami i surowcami

ECI - 09/05/2018 11:26:37 - autorstwa
Targi & Wydarzenia
Liebherr

Spółka potwierdziła swoją obecność na następnych targach Ifat, które odbędą się w dniach od 14 do 18 maja w Monachium (Niemcy).

Liebherr obecny na targach z zakresu zarządzania wodami, odpadami i surowcami

Targi Ifat: spotkanie na rzecz środowiska i recyclingu odpadów

Targi Ifat zostały stworzone dla profesjonalistów z całego świata; są one najważniejszym wydarzeniem, jeżeli chodzi o zarządzanie i przetwarzanie wody, eksploatację zużytych wód i przemysłu odpadów (recycling) oraz surowców.  Wśród wielu wystawców (ponad 3 000 w poprzedniej edycji targów), spółka Liebherr będzie dysponowała 300 m² powierzchni wystawowej.

Prezentacja dwóch maszyn do transportu i ładowarki kołowej

Tak, jak w przypadku targów Intermat, Liebherr skorzysta z okazji, aby przedstawić swoje osiągnięcia technologicznie przedstawiając wiele swoich rozwiązań. W gamie maszyn do transportu (Industry Litronic) zostaną zaprezentowane modele LH 22 M i LH 30 M.

Pierwsza maszyna jest przeznaczona do obróbki i recyclingu odpadów (złomu). Jej silnik posiada 142 koni (105 kW), jest to najmniejsza maszyna w swojej kategorii. Spełnia normy środowiskowe Stage IV.

Drugie urządzenie to maszyna należąca do najmocniejszych w swojej kategorii. LH 30 M (wersja “wysoko wydajna”) jest wyposażona w silnik o mocy 190 koni (140 kW) i wspomagana sterowaniem elektronicznym. Jest przeznaczona głównie do przewozu różnego rodzaju materiałów.

Zwiedzający będą mieli również okazję zapoznania się z ładowarką kołową L 556 XPower. Posiada ona napęd o sile 224 koni (165 kW). Jest odpowiednią maszyną do zbierania różnego typu materiałów i ich transportu, nawet na duże odległości.

 

Komentarze

Aktualności na bieżąco

Prosimy czekać...