Różne Budownictwo

Kask do pracy zespołowej w sektorze robót publicznych i budowlanym

20/06/2018 12:20:56
ECI - Aktualizacja: dnia : data - autorstwa
Różne Budownictwo

Podczas ostatnich targów VivaTech poświęconych nowym technologiom, zwiedzający oraz profesjonaliści mieli okazję zapoznać się z wieloma nowymi wynalazkami. Jednym z nich jest kask, który ułatwia pracę zespołową.

Kask do pracy zespołowej w sektorze robót publicznych i budowlanym

Kask do pracy zespołowej: wynalazek łączący pracowników

Kask do pracy zespołowej został stworzony wpólnie przez firmy Cisco i RealWare. Ten kask przemysłowy, na razie na etapie prototypu, został stworzony do pracy zespołowej na budowach. Dzięki niemu wszyscy pracownicy i osoby współpracujące mogą się komunikować. Możliwości tego systemu są szerokie: mentoring na odległość, wsparcie na odległość, itd. Istnieje również wiele zalet, które są pomocne w chwili, gdy pojawi się nieoczekiwany problem i potrzebny jest ekspert. Kask do pracy zespołowej może być również używany do szkoleń.

Kask przystosowany do zawodów w sektorze publicznym i budowach

Kask posiada charakterystyki i praktyczne funkcje, dzięki czemu jest sprzętem przystosowanym do pracy w sektorze robót publicznych i na budowach. Po pierwsze, posiada sterowanie głosem, co jest dużą zaletą urządzenia stosowanego na budowie. Można pracować bez używania rąk do obsługi kasku, dzięki czemu pracownik ma zapewnione bezpieczeństwo: pole widzenia nie jest zasłonięte, champ de vision non obstrué, powłoka ze wzmacnianego plastiku i system  przeciwwybuchowy.

 

Komentarze

Aktualności na bieżąco

Prosimy czekać...