Targi & Wydarzenia

Crane Days 2018 Manitowoc: producent przedstawia swoje nowe dźwigi

ECI - 02/07/2018 17:15:08 - autorstwa
Targi & Wydarzenia

Edycja 2018 Crane Days, spotkanie zorganizowane w dniach od 3 do 7 czerwca przez północno - amerykańskiego producenta Manitowoc, miało miejsce w fabryce w Shady Grove w stanie Pennsylwania. Zaproszono sprzedawców i klientów (razem ponad 750 osób), które mogły zapoznać się z najnowszym modelami dźwigu Manitowoc, Potain i Grove.

Crane Days 2018 Manitowoc: producent przedstawia swoje nowe dźwigi

Nowości marki Grove

Manitowoc zaprezentował trzy modele dźwigów tej marki. Pierwszy, pod nazwą Grove GMK4090 ma udźwig 90 T, ma na celu uzupełnienie gamy samojezdnych dźwigów drogowych. Dźwig jest bardzo zwrotny, a jego udźwig ma najwyższe noty w tej kategorii urządzeń. Model Grove TMS500-2 jest dźwigiem samochodowym o udźwigu 36 T, który łączy lekkość z wielozadaniowością, jest bardzo mobilny, szybko przemieszcza się z jednej budowy, na drugą. Ostani przedstawiany model to dźwig terenowy. Jego nazwa handlowa to Grove GRT9165, posiada bardzo długi wysięgnik.Inne, nowe modele dźwigów

Odwiedzający mieli możliwość podziwiania dźwigu gąsienicowego Manitowoc MLC100-1 o udźwigu 100 T, który posiada tę cechę, że może być łatwo instalowany i demontowany. Najnowsza seria ciężarówek samochodowych National Crane pracuje pod nazwą NBT50L. Jest to wyższa wersja serii NBT50. Posiada ona wysuwany, dłuższy wysięgnik, który daje więcej możliwości profesjonalistom na budowie.
Manitowoc rozwinął również nowy dźwig wieżowy. Jego nazwa to MR 160 C, dźwig posiada udźwig 10 T i jest sprzedawany pod marką Potain. Odpowiedni do trudnych warunków na budowie, dzięki przystosowany do pracy dzięki osiągom dużych wysokości.

 

 

 

Komentarze

Aktualności na bieżąco

Prosimy czekać...