Nowości Maszyny Budowlane i Budownictwo

ZW330-6: ładowarka kołowa do pracy w każdych warunkach

20/09/2018 15:24:12
ECI - Aktualizacja: dnia : data - autorstwa
Nowości Maszyny Budowlane i Budownictwo

Hitachi wprowadził na rynek swój najnowszy model ładowarki kołowej. Maszyna nosi nazwę ZW330-6 i łączy wydajność, skuteczność i bezpieczeństwo, dzięki czemu może sprostać wyzwaniom na budowach w kamieniołomach.

ZW330-6: ładowarka kołowa do pracy w każdych warunkach

Wydajność i wytrzymałość

Ładowarka kołowa ZW330-6 jest wyposażona w nowy napęd zgodnie z najnowszymi wymogami norm środowiskowych Phase IV. Jej moc może zostać zwiększona dzięki funkcji Quick Power. Zespół Hitachi poinformował również o zwiększeniu siły trakcji o 26 % w stosunku do poprzedniej generacji ładowarek kołowych.

Dysponuje ona wieloma wzmocnieniami, które ułatwią pracę w najtrudniejszych warunkach na budowie. Ramię oraz przednia i tylna część nadwozia zostały wykonane w wysokiej jakości z najbardziej wytrzymałych materiałów. Chłodnica jest chroniona w lepszy sposób, niż w starszych modelach. Można również dodać opcje, takie jak specjalne opancerzenie.

Większy komfort pracy operatora i serwisu 

Kabina również została zmodyfikowana. Podwyższono komfort jej użytkowania dzięki wygłuszeniu, dodano ekran dotykowy oraz zwiększono widoczność panoramiczną. Inne urządzenia umożliwiają również zabezpieczenie operatora oraz środowisko urządzenia. Przykładem jest kamera cofania oraz tylne, ledowe światła drogowe.

Zespół utrzymania ruchu będzie pracował w lepszych warunkach. Regularne utrzymanie w ruch tej ładowarki zostało ułatwione dzięki temu, że pokrywa silnika otwiera się w całości. Była to opcjonalna możliwość w poprzednich modelach, funkcja odłączająca akumulator została zainstalowana w wersji podstawowej ładowarki ZW330-6. Redukuje zagrożenia elektryczne w trakcie operacji serwisowych.

 

 

Komentarze

Aktualności na bieżąco

Prosimy czekać...