/themes/plugins/font-awesome5/css/all.min.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?
Nowości dotyczące Maszyn Budowlanych i Budownictwa

Cab-IN, winda dla operatorow dźwigów wewnętrznych dla dźwigów Potain

Via-Mobilis - le 18/12/2018 13:55 - autorstwa
Nowości dotyczące Maszyn Budowlanych i Budownictwa

Manitowoc wprowadza na rynek nowy model swojej flagowej marki Potain. Jest to winda dźwigu montująca się na masztach dźwigów wieżowych. Ten nazywa się Potain Cab-IN.

  Cab-IN, winda dla operatorow dźwigów wewnętrznych dla dźwigów Potain

   Wnętrze masztów windy dla dźwigów 

  Aby odnieść sukces w tym projekcie, Manitowoc zadbał o zebranie oczekiwań swoich klientów. Firma współpracuje również z jednym z liderów na rynku wind towarowych i towarowych, Geda.

  Przystosowany do masztów Potain typu K (sekcja 1,6 m, 2 m lub 2,45 m), operator żurawia jest w stanie utrzymać ładunek o wadze 200 kg, co odpowiada dwóm technikom. Operacje konserwacji będą również ułatwione dzięki bezpieczniejszemu dostępowi i maksymalnej widoczności.

  Cel: kontrolować budżety

  Potain Cab-IN umożliwia optymalne zarządzanie kosztami. Rzeczywiście, jego instalacja wewnątrz masztu nie pociąga za sobą dodatkowych kosztów transportu. Ten techniczny wybór pozwala również uniknąć płacenia za przechowywanie. Ponadto, będąc w pełni zintegrowanym rozwiązaniem, nie wymaga czasu montażu przez operatorów.

  Po prezentacji tej koncepcji podczas 2018 edycji Intermat w Paryżu (międzynarodowa wystawa sprzętu budowlanego), Manitowoc zadbał o to, aby był przetestowany w rzeczywistych warunkach dla klientów uprzywilejowana. Ich opinie były bardzo pozytywne. Pierwsze zamówienia również zostaną dostarczone wkrótce, od stycznia 2019 roku.

   

  Komentarze

  Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie.

  Twoje dane osobowe nigdy nie zostaną ujawnione stronom trzecim.

  Anuluj subskrypcję poprzez link “Anuluj subskrypcję” naszych newsletters lub wysyłając e-mail na adres: info@via-mobilis.com

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Zastosowanie mają Zasady poufności oraz warunki użytkowania Google.

  Aktualności na bieżąco

  Prosimy czekać...