Menu główne
Moje konto
Nowości Maszyny Budowlane i Budownictwo

Cab-IN, winda dla operatorow dźwigów wewnętrznych dla dźwigów Potain

ECI - le 18/12/2018 13:55 - autorstwa
Nowości Maszyny Budowlane i Budownictwo

Manitowoc wprowadza na rynek nowy model swojej flagowej marki Potain. Jest to winda dźwigu montująca się na masztach dźwigów wieżowych. Ten nazywa się Potain Cab-IN.

Cab-IN, winda dla operatorow dźwigów wewnętrznych dla dźwigów Potain

 Wnętrze masztów windy dla dźwigów 

Aby odnieść sukces w tym projekcie, Manitowoc zadbał o zebranie oczekiwań swoich klientów. Firma współpracuje również z jednym z liderów na rynku wind towarowych i towarowych, Geda.

Przystosowany do masztów Potain typu K (sekcja 1,6 m, 2 m lub 2,45 m), operator żurawia jest w stanie utrzymać ładunek o wadze 200 kg, co odpowiada dwóm technikom. Operacje konserwacji będą również ułatwione dzięki bezpieczniejszemu dostępowi i maksymalnej widoczności.

Cel: kontrolować budżety

Potain Cab-IN umożliwia optymalne zarządzanie kosztami. Rzeczywiście, jego instalacja wewnątrz masztu nie pociąga za sobą dodatkowych kosztów transportu. Ten techniczny wybór pozwala również uniknąć płacenia za przechowywanie. Ponadto, będąc w pełni zintegrowanym rozwiązaniem, nie wymaga czasu montażu przez operatorów.

Po prezentacji tej koncepcji podczas 2018 edycji Intermat w Paryżu (międzynarodowa wystawa sprzętu budowlanego), Manitowoc zadbał o to, aby był przetestowany w rzeczywistych warunkach dla klientów uprzywilejowana. Ich opinie były bardzo pozytywne. Pierwsze zamówienia również zostaną dostarczone wkrótce, od stycznia 2019 roku.

 

Komentarze