Menu główne
Moje konto
Nowości dotyczące Maszyn Budowlanych i Budownictwa

Agregat do kruszenia, specjalne agregaty ładowarki kołowe

ECI - le 23/01/2019 13:57 - autorstwa
Nowości dotyczące Maszyn Budowlanych i Budownictwa
Caterpillar

Producent Caterpillar wprowadza ładowarkę kołową różniącą się od modeli poprzedniej generacji zwiększoną ładownością (+ 25%). Ta maszyna nosi nazwę 990K Aggregate Handler.

Agregat do kruszenia, specjalne agregaty ładowarki kołowe

Ładowarka CAT

Maszyna jest wyposażona w silnik Cat C27 o mocy 521 kW. Różne systemy optymalizują zużycie paliwa, w tym automatyczne wyłączanie silnika i funkcje automatycznego wyłączania j. Inne są odpowiedzialne za poprawę transmisji, ładowania i jazdy maszyny.
Poprawiony został także komfort jazdy. W kabinie urządzenie umożliwia regulację zgodnie z operatorem przy sterowaniu. Maszyna jest również wyposażona w chronometr i system kontroli obciążenia. Dla bezpieczeństwa obszar z tyłu maszyny jest monitorowany przez kamerę, której obrazy są widoczne w kabinie. Opcja Cat Connect może również uzupełnić ten zestaw, dodając systemy wykrywania i ostrzegania radarowego.

Maszyna dostosowana do specyfiki przemysłu kruszyw

Ten 990K Aggregate Handler dołącza do modeli 986K i 988K w kategorii ciężkich ładowarek CAT. Jednak jest bardziej wydajny niż jego poprzednicy pod względem ładowności. Pozwala to na optymalizację obciążeń przy jednoczesnym skróceniu czasu ich trwania.
Stabilność maszyny zapewnia odpowiednia przeciwwaga. Wybory projektowe umożliwiają pełną funkcjonalność modułu ładującego dla zarządzania zagregowanymi. Producent nie zaleca go do stosowania w kamieniołomach.

 

Komentarze