/themes/plugins/font-awesome5/css/all.min.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?
Nowości dotyczące Maszyn Budowlanych i Budownictwa

Agregat do kruszenia, specjalne agregaty ładowarki kołowe

Via-Mobilis - le 23/01/2019 13:57 - autorstwa
Nowości dotyczące Maszyn Budowlanych i Budownictwa Caterpillar

Producent Caterpillar wprowadza ładowarkę kołową różniącą się od modeli poprzedniej generacji zwiększoną ładownością (+ 25%). Ta maszyna nosi nazwę 990K Aggregate Handler.

  Agregat do kruszenia, specjalne agregaty ładowarki kołowe

  Ładowarka CAT

  Maszyna jest wyposażona w silnik Cat C27 o mocy 521 kW. Różne systemy optymalizują zużycie paliwa, w tym automatyczne wyłączanie silnika i funkcje automatycznego wyłączania j. Inne są odpowiedzialne za poprawę transmisji, ładowania i jazdy maszyny.
  Poprawiony został także komfort jazdy. W kabinie urządzenie umożliwia regulację zgodnie z operatorem przy sterowaniu. Maszyna jest również wyposażona w chronometr i system kontroli obciążenia. Dla bezpieczeństwa obszar z tyłu maszyny jest monitorowany przez kamerę, której obrazy są widoczne w kabinie. Opcja Cat Connect może również uzupełnić ten zestaw, dodając systemy wykrywania i ostrzegania radarowego.

  Maszyna dostosowana do specyfiki przemysłu kruszyw

  Ten 990K Aggregate Handler dołącza do modeli 986K i 988K w kategorii ciężkich ładowarek CAT. Jednak jest bardziej wydajny niż jego poprzednicy pod względem ładowności. Pozwala to na optymalizację obciążeń przy jednoczesnym skróceniu czasu ich trwania.
  Stabilność maszyny zapewnia odpowiednia przeciwwaga. Wybory projektowe umożliwiają pełną funkcjonalność modułu ładującego dla zarządzania zagregowanymi. Producent nie zaleca go do stosowania w kamieniołomach.

   

  Komentarze

  Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie.

  Twoje dane osobowe nigdy nie zostaną ujawnione stronom trzecim.

  Anuluj subskrypcję poprzez link “Anuluj subskrypcję” naszych newsletters lub wysyłając e-mail na adres: info@via-mobilis.com

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Zastosowanie mają Zasady poufności oraz warunki użytkowania Google.

  Aktualności na bieżąco

  Prosimy czekać...