Menu główne
Moje konto
Targi & Wydarzenia

Europejski Rodéo CASE obchodzi swoje dziesięciolecie

ECI - le 18/04/2019 11:52 - autorstwa
Targi & Wydarzenia
Case

W czasie Targów Bauma (od poniedziałku 8 kwietnia do niedzieli 14 kwietnia 2019 roku w Monachium) odbędzie się dziesiąta edycja europejskiego Rodéo Case. Mowa tutaj o wydarzeniu, które amerykański producent Case Corporation będzie świętować z organizowanymi konkursami i nagrodami.

Europejski Rodéo CASE obchodzi swoje dziesięciolecie

Konkurs na dziesięciolecie Rodéo

Rodéo to zawody w których biorą udział najlepsi operatorzy w Europie, którzy już odnieśli sukces w trakcie kwalifikacji krajowych. W tym roku, kadydaci biorą udział w etapach o różnych stopniach trudności pracując ma koparce Case CX145D. Każdego dnia, nagrodzony zostanie jeden zwycięzca. Inni profesjonaliści marki zostaną również wyróżnieni.

Otwarty konkurs będzie odbywał się równocześnie z zawodami. Kwestie związane z Rodéo będą wiodącym tematem. Codziennie wręczane będą prezenty osobom, które udzielą prawidłowych odpowiedzi i zostaną szczęśliwie wylosowane.

Mocne punkty Case podczas targów Bauma

Podczas targów, Case będzie prowadziło pokazy pracy wielu swoich urządzeń. Zostanie zaprezentowanych około piętnastu pojazdów, przy czym wszystkie one pracują w jednym z następujących obszarów: kamieniołomy, recykling, budowy w obszarach miejskich i budowa dróg.

Osoby odwiedzające targi będą mogły podziwiać ładowarkę kołową 1121G, koparkę mechaniczną CX300D (do eksploatacji kamieniołomów), ładowarka kołowa 821G Waste Handler (recykling), nowa koparka CX90D, gąsienicowa ładowarka kompaktowa TV450, koparki CX18C i CX37C (konstrukcja miejska) lub równiarka 856C i spycharka CASE1650M (konstrukcja drogowa).

 

Komentarze