/themes/plugins/font-awesome5/css/all.min.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
À propos de Via Mobilis
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Nowości dotyczące Maszyn Budowlanych i Budownictwa

Cat przedstawia pierwszy buldożer z napędem elektrycznym

Via-Mobilis - le 29/04/2019 13:43 - autorstwa
Nowości dotyczące Maszyn Budowlanych i Budownictwa Caterpillar

Caterpillar zaprezentował buldożer pod nazwą D6 XE. Model ten posiada napęd elektryczny. Jest to światowa premiera tego typu sprzętu.

  Cat przedstawia pierwszy buldożer z napędem elektrycznym

  Efektywność energetyczna

  Inżynierowie Caterpillar wybrali zasilanie energetyczne przy zastosowaniu technologii gwarantującej stałą moc oraz łatwe przechodzenie w szybki tryb pracy. Oszczędność energii jest szacowany na około ponad  30% w porównaniu z poprzednią generacją urządzeń (D6T).

  Dodatkowe udogodnienia poprawiają wydajność buldożera D6 XE. Poziomowanie jest zapewnione dzięki nowej wersji płyty VPAT. Zmiany dotyczą również stanowiska operatora. Operator posiada do dyspozycji nowoczesną, komfortową kabinę, która pozwala mu się w zupełności skupić na bieżących zadaniach do wykonania.

  Lepsze zarządzanie budżetem

  Potencjalni nabywcy sprzętu będą mogli zamortyzować koszt zakupu w niecałe dwa lata, dzięki zwiększonej efektywności urządzenia i oszczędności paliwa. Utrzymanie urządzenia Cat D6 XE w dobrym stanie technicznym zostało uproszczone (natychmiastowa diagnostyka, łatwiej dostępne części, drabinka zamontowana z tyłu pojazdu); rzadziej też należy wykonywać niektóre przeglądy. Oznacza to mniejsze wydatki przewidziane na utrzymanie ruchu (12% oszczędność w porównaniu z poprzednią wersją).

  Zastosowanie solidnych materiałów do produkcji Cat D6 XE powinno również mieć wpływ na znaczące przedłużenie okresu użytkowania sprzętu, co oznacza optymalny zysk z poniesionej inwestycji.

   

   

  Komentarze

  Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie.

  Twoje dane osobowe nigdy nie zostaną ujawnione stronom trzecim.

  Anuluj subskrypcję poprzez link “Anuluj subskrypcję” naszych newsletters lub wysyłając e-mail na adres: info@via-mobilis.com

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Zastosowanie mają Zasady poufności oraz warunki użytkowania Google.

  Aktualności na bieżąco

  Prosimy czekać...